skup złomu Złomnica

USŁUGI TRANSPORTOWE, SKUP ZŁOMU, WYWÓZ ZŁOMU ORAZ ODBIÓR ODPADÓW Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Realizujemy transport wszystkich gabarytów oraz odbiór złomu od firm i klientów indywidualnych rozwiązując problem zalegających odpadów w ciągu 48 godzin. Działamy na terenie Pszczyny, Bielska-Białej, Tychów, Żor, Jastrzębia-Zdroju, Czechowic-Dziedzic i Oświęcimia.

Wiele osób przekonało się już, że samodzielna organizacja transportu złomu bądź innych odpadów bywa skomplikowana i czasochłonna. Ponadto często występuje konieczność specjalistycznego załadunku dużych gabarytów, a konstrukcje stalowe wymagają fachowej rozbiórki lub cięcia. Nie mając specjalistycznej wiedzy ryzykujesz stratę nie tylko czasu, ale również pieniędzy, ponieważ człowiek podstawiony „pod ścianą” najczęściej przepłaca.

Nie trać cennego czasu i pieniędzy – zaufaj Złomnicy, a odbiór i transport odbędzie się szybko i bezproblemowo!

Dlaczego warto zamówić transport naszej firmie?

Firma Złomnica to grupa doświadczonych osób, która dysponuje flotą specjalistycznych pojazdów takich jak samochody hakowe. Oferujemy sprawny odbiór i transport złomu oraz odpadów poprodukcyjnych w miastach takich jak: Pszczyna, Bielsko-Biała, Tychy, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice i Oświęcim.

Firma Złomnica to grupa doświadczonych osób, która dysponuje flotą specjalistycznych pojazdów takich jak samochody hakowe. Oferujemy sprawny odbiór i transport złomu oraz odpadów poprodukcyjnych na terenie Śląska i okolicy. Jak działamy?

Szybko i terminowo

Dajemy gwarancję dojazdu transportu do 48h, a zlecenia zawsze realizujemy terminowo, co potwierdzają nasi klienci.

Bezpieczenie

Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o bezpieczeństwo oraz zgodność z wymogami prawa. Posiadamy niezbędne decyzje środowiskowe do przewozu złomu, a flota naszych pojazdów oraz złomowiska są stale monitorowane.

Uczciwie

Stosowane przez nas pojazdy oraz specjalistyczny sprzęt posiadają niezbędne legalizacje, homologacje i GPS. Wykonujemy dokumentację fotograficzną realizowanych zleceń.

Kompleksowo

Zapewniamy usługi transportu krajowego i międzynarodowego. Nasza flota składa się z pojazdów o różnej ładowności (3t, 10t, 19t, 25t). Posiadamy licencję międzynarodową oraz wpis w bazie BDO na przewóz 928 kodów odpadów.

Co oferujemy firmom w ramach stałej współpracy?

Oferujemy sprawny odbiór i transport złomu oraz odpadów poprodukcyjnych w Pszczynie, Bielsku-Białej, Tychach, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Czechowicach-Dziedzicach i Oświęcimiu.

Kontrakty długoterminowe

Podpisanie umowy długoterminowej, da Ci pewność regularnego odbioru oraz atrakcyjnych cen skupu złomu i wywozu wszelkich odpadów produkcyjnych, a także zapewni stały przepływ dochodu.

Elastyczny harmonogram odbioru

Harmonogram odbioru zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, tak by odpady z linii produkcyjnej nie powodowały strat w Twojej firmie. Możesz mieć pewność, że zamówione usługi zostaną zawsze wykonane w terminie.

Kompleksowe wsparcie

Świadczymy komplet usług związanych z surowcami wtórnymi takimi jak skup metali kolorowych i wywóz złomu, demontaż konstrukcji stalowych oraz utylizacja odpadów.

Rzetelna dokumentacja i sprawne rozliczenia

Przyjmujemy i ewidencjonujemy złom stalowy od firm rozwiązując problem magazynowania oraz inwentaryzacji. Szybko i sprawnie otrzymasz prawidłowo wystawione dokumenty, a płatności realizujemy do 3 dni roboczych.
skup złomu

Pozbądź się problemów z zalegającym na terenie firmy złomem i zapewnij przestrzeń do sprawnej działalności.

Przykład realizacji:

Odbiór i złomowanie wózka widłowego z firmy klienta
Klient miał problem z zalegającym na środku placu wózkiem widłowym, który od dłuższego czasu stał tam i straszył. Początkowo klient planował samodzielne przetransportowanie go na złomowisko lawetą, jednak skręcone koła uniemożliwiły wciągnięcie wózka na lawetę. Mimo iż poniósł on koszt lawety, to problemu klienta nie udało sie rozwiązać. Finalnie klient zlecił odbiór naszej firmie.
Na miejsce pojechał Michał, który dzięki doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy mechanicznej, poradził sobie z hydrauliką i naprostował koła. Tak więc dzięki kwalifikacjom naszego zespołu, problem załadunku udało się rozwiązać, a wózek został przetransportowany prosto na skup złomu.

Efekt:

Na skup złomu trafiło 5,5 tony złomu stalowego, który został pocięty i posegregowany na odpowiednie klasy złomu. Część została przekazana bezpośrednio do huty, a reszta na surowce wtórne.

Jak rozpocząć współpracę?

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów:

Odzyskaj gotówkę i zadbaj o środowisko!

Chcesz sprzedać złom? Zamówić transport? Wynająć kontener na odpady? Masz do rozbiórki konstrukcję stalową, wiatę lub garaż?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące skupu złomu oraz gospodarowania odpadami.

skup złomu

MOŻEMY CI POMÓC, JEŚLI DOTYCZY CIĘ JEDEN Z TYCH PROBLEMÓW:

Wysokie koszty utylizacji odpadów

Właściwa utylizacja odpadów przemysłowych i złomu może być kosztowna, szczególnie jeśli przedsiębiorca nie ma odpowiednich umów z firmami zajmującymi się gospodarowaniem odpadami. Nasze kompleksowe usługi odbioru złomu i utylizacji odpadów pozwolą Ci zminimalizować te koszty.

Brak miejsca na składowanie

Przedsiębiorcy mogą mieć ograniczoną przestrzeń do przechowywania odpadów i złomu, co może prowadzić do problemów z organizacją i logistyką. Dzięki nam zadbasz o porządek na terenie swojego zakładu lub posesji i odzyskasz cenną przestrzeń. Odpady przemysłowe nie będą zalegać na terenie Twojej firmy.

Wymagające przepisy środowiskowe

Przedsiębiorcy muszą przestrzegać przepisów dotyczących gospodarowania odpadami i ich utylizacji, co może być trudne, szczególnie gdy przepisy ulegają zmianom. Dzięki naszym usługom masz pewność, że proces utylizacji odpadów, czy to poprzez spalanie odpadów, składowanie na wysypiskach, recykling surowców wtórnych czy inne metody, będzie przeprowadzony z pełną zgodnością z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa

Odpady przemysłowe zalegające na terenie firmy mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników. Sprawny odbiór odpadów i ich prawidłowa utylizacja zminimalizuje potencjalne ryzyko.

Trudności z transportem

Organizacja transportu odpadów przemysłowych i złomu może być skomplikowana i czasochłonna, zwłaszcza gdy firma ma wiele lokalizacji lub odbiorców. Nasz mobilny skup złomu to najwygodniejszy sposób na szybkie pozbycie się różnego rodzaju odpadów i prawidłowe gospodarowanie odpadami. Współpracujemy z wieloma zakładami przemysłowymi, które chcą szybko zutylizować odpady i są zlokalizowane w miastach takich jak: Pszczyna, Bielsko-Biała, Tychy, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice i Oświęcim.

Nieefektywna gospodarka surowcami

Niewłaściwe zarządzanie odpadami i złomem może prowadzić do marnowania surowców, co negatywnie wpływa na zysk firmy. W Złomnicy nie tylko odbieramy złom, ale także zajmujemy się przekazywaniem surowców wtórnych przekazujemy surowce wtórne do utylizacji zgodnie ze standardami środowiskowymi.

FAQ

Jakie rodzaje odpadów przyjmuje Wasz skup złomu?

Przyjmujemy złom stalowy (również konstrukcje stalowe) i żelazny, metale nieżelazne, metale kolorowe (takie jak miedź, aluminium, mosiądz, brąz, metalowe przedmioty), złom elektroniczny (np. silniki elektryczne, elektrośmieci), złom ze stali nierdzewnej, niklu, tytanu oraz inne metale. Skupujemy małe i duże ilości złomu, dbając o to, by odpady były przewożone w bezpiecznych warunkach i w odpowiednich kontenerach, wykonanych z wysokowytrzymałej stali.

Jaki jest czas oczekiwania na wywóz złomu przez Waszą firmę?

Nie jesteśmy w stanie określić czasu potrzebnego na wywóz złomu bez informacji o tym, gdzie jest zlokalizowany złom, jaki jest jego rodzaj oraz ilość. Aby uzyskać dokładną informację o czasie oczekiwania na wywóz złomu, wypełnij formularz kontaktowy. Robimy wszystko, żeby zapewnić naszym klientom możliwie szybki odbiór złomu i transport odpadów.

Na jakim obszarze działacie?
Lorem ipsum
Oferujemy odbiór i transport złomu na terenie całego kraju, przy czym głównym obszarem naszej działalności jest Śląsk i okolice. Złom odbieramy własnym transportem od firm i osób prywatnych. Wywozem złomu zajmujemy się kompleksowo — od załadunku, aż po transport i utylizację zgodną z aktualnymi przepisami środowiskowymi.
Jakie grupy klientów biznesowych najczęściej korzystają z Waszych usług?

Pośród klientów biznesowych najczęściej z naszych usług korzystają profesjonalne firmy z branży budowlanej, produkcyjnej i mechanicznej oraz zakłady obrabiające stal (tokarnie).